Ольга Продан

масаж Ломі Ломі Нуі

Торкаючись до Тіла,
відбувається доторк до неї, до Душі...
...вона сцілюється

Тіло являється у світі входом у найсокровенніше. Саме тому, Майстер повинен поставати у чистоті думки і намірів перед кожною Людиною, оскільки під час таїнства масажу Майстер являється Провідником Божественного Світла, через руки Майстра мовить Боже провидіння.
Таким таїнством у моєму житті пять років тому постав мій перший масаж – сакральна полінезійська «техніка», мій перший інструмент до кожної душі- гавайський масаж Ломі Ломі Нуі. Ломі Ломі, або як я кажу Праматір всіх масажів, є храмовою сакральною терапією, що здійснювалась перед важливими подіями монахами-жрецями, і була спрямована на очищення ментальних і тілесних блоків Людини.

З кожним новим етапом життя, до мене приходили нові техніки, які дозволили абсолютно індивідуальний підхід до кожної Людини, дали змогу чути і слухати потреби та особливості Тебе.

Тіло, Душа, Розум є цілісною системою, яка ідеально взаємодіє зі світом, і проявляється у світі саме через Тіло, …Тіло, яке говорить, підказує, вказує і заявляє про всі процеси, що відбуваються в Тобі. Я слухаю і чую Тебе, відчуваю в Тобі і навколо Тебе.

В Любові і з Любовю.

Ціни на масаж:

Вид масажу Тривалість Ціна, грн
Ломі Ломі Нуі 1,5 год. 650

Масаж змішаних технік (підбирається від

індивідуальних потреб людини)

2 год. 600
1,5 год. 550
1 год. 450
30 хв. 225